Jdi na obsah Jdi na menu

Zápasy 2019/2020

Pravidla soutěže 5.tříd:

Hrací doba: 3x20min. čistého času, letmé střídání

Výsledky: Po změne pravidel v říjnu se výsledky zapisují do zápisu, včetně individuálních statistik. Tabulky a individuální statistiky celé soutěže dostupné ZDE.

Datum Domácí            Hosté                 1.tř    2.tř   3.tř    Výsledek
Ne 6.10.2019 Soběslav Vimperk 7:7 3:4 7:2 17:13

Hodnocení L.Tesaře: První mistrovské utkání v letošní sezóně, které jsme jeli hrát do Soběslavi a již v autobuse bylo vidět velké odhodlání a sportovní nálada. Toto pokračovalo i v kabině kdy si hráči pomáhali vytleskáváním o hokejové kalhoty – skvěla atmosféra.
Začátek první třetiny nám trochu utekl a začali jsme prohrávat, toto pokračovalo až do 14 minuty, kdy na časomíře svítilo děsivé 7:3. V tomto čase jsme dali jeden gól a tým si začal věřit na vyrovnání, všichni hráči se na střídačce začali hecovat a povzbuzovat.  Na konci třetiny bylo skoré 7:7 – naše velké vzepjetí a zvýšené sebevědomí.
Druhá třetina byla již opatrnější, obě družstva začala důsledněji bránit a skoré bylo dlouho vyrovnané. My jsme měli více ze hry, ale nedokázali jsme trefit prázdnou branku, nebo udělat kličku domácímu brankáři. O našem vítězství v této třetině rozhodla Adéla Voldřichová nechytatelnou střelou, kterou vymetla pavučiny ze soběslavské branky. Tato střela přišla po krásné a chytré přihrávce Jana Stőhra.
V improvizované sestavě jsme nastoupili do třetí třetiny a než jsme se rozkoukali, bylo skóre 4:0, nesoustředěná 4 minutovka, která nás psychicky srazila. Ve zbytku třetiny se hrál vyrovnaný hokej, i když na obou týmech byl znát úbytek fyzických sil.

Sestava: Novák L. – Paule T., Hanzal H., Kolafová K., Doule F., Žemlička J., Remeš Š., - Voldřichová A., Stőhr J., Tesař L., Skalický T., Kolafa J., Ženíšek P., Šetka V. Lácha Č.

So 12.10.2019 Vimperk Lvi ČB 2:8 4:8 1:5 7:21

Hodnocení L.Tesaře: Domácí mistrovské utkání, které jsme prohráli vysokým skoré po velkém množství individuálních chyb a nepřesností, na tomto musíme hodně s hráči zapracovat… Na druhou stranu jsme se mohli přesvědčit, že když hrajeme aktivně (napadáme) tak jsme schopni hrát vyrovnané utkání i s takovým soupeřem jako jsou Lvi. Tento týden máme volno tak je třeba zlepšit docházku na tréninky – potrénovat a ono to určitě půjde.

Sestava: Novák L. – Paule T., Hanzal H., Kolafová K., Doule F., - Voldřichová A., Stőhr J., Tesař L., Bušek A., Kolafa J., Ženíšek P., Žemlička J., Kramlová N.