Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaje/přáteláky

Přátelský zápas 25.9.2019 - Český Krumlov

Vimperk : Strakonice  25:5 (7:2, 10:2, 8:1)

Hodnocení trenéra L.Tesaře: Velké množství omluvenek (nemoc, jiná sportovní činnost…).  Přátelský zápas ve kterém vůbec nic nešlo – klasické neproměňování šancí, obranná činnost na nule, nedůslednost u našeho brankoviště… Nezbývá než se kousnout, tento zápas vymazat z hlavy a jít dál. Není od věci se omluvit zúčastněným rodičům, neboť tento krásný podzimní den šel strávit úplně jinak.

Přátelský zápas 13.9.2019 - Vimperk

Vimperk : Strakonice  6:9 (1:4, 2:3, 3:2)

Hodnocení trenéra L.Tesaře: Kritické datum pátek třináctého, jinak si nelze vysvětlit, naše obrovské množství šanci a zase střelecké trápení! Soupeř naše obranné chyby trestal a každou svou šanci proměnil. My jsme se střelecky prosadili až ve třetí třetině a to na otočení celkového výsledku již nestačilo. Druhá třetina byla ve znamení našich šancí, ale střelecká produktivita byla téměř nulová…První třetina se hodnotí velmi těžce, neboť někteří hráči byli asi ve školních lavicích a na hokej vůbec nemysleli. Další přátelský zápas jedeme hrát do Českého Krumlova dne 21.8.2019 a tuto porážku je třeba odčinit.

Přátelský zápas 11.9.2019 - Vimperk

Vimperk : Strakonice  10:2 (5:1, 2:0, 2:0, 1:1)

Hodnocení trenéra L.Tesaře: Další z řady přátelských zápasů, tento hraný netradičně na čtyři čtvrtiny a naše jednoznačné vítězství. Konečně jsme se začali prosazovat střelecky a dosáhli jsme dvouciferného počtu branek. První tři čtvrtiny jsme odehráli ve velkém tempu a bylo k vidění  několik pohledných akcí, které jsme zakončovali po krásných přihrávkách do prázdné branky. Takovou to hru bychom chtěli předvádět po celou sezónu. V poslední čtvrtině už nám i soupeřům docházeli síly a byla to taková přetlačovaná ve středním pásmu.
Další zápas nás čeká již tento pátek, kdy přivítáme Český Krumlov a je třeba navázat na předvedený výkon.

Přátelský zápas 8.9.2019 - Vimperk

Vimperk : Č.Krumlov  2:2, 0:3, 1:0

Hrálo se stejným systémem jako budeme hrát mistrovské zápasy - 3x21min. hrubého času, letmé střídání, výsledek po každé třetině se maže.

Hodnocení trenéra L.Tesaře: Náš první domácí zápas, i přes prohru lze říci, že jsme odmakali celý zápas. Co k prohře vedlo? Naše problémy v obranné třetině, kdy zatím nejsme schopni založit útok a přejít obrannou modrou čáru a naše proměňování šancí. To jsou dvě naše slabé stránky, na kterých budeme v nejbližších trénincích pracovat. Chtěli bychom poděkovat fanouškům za příkladné povzbuzování, zejména mladších ročníků HC Vimperk.

Přátelský zápas 3.9.2019 - Strakonice

Strakonice : Vimperk  8:1

Hodnocení trenéra L.Tesaře: První a velmi zasloužená prohra v sezóně. To co jsme předvedli na ledě nemělo s hokejem absolutně nic společného!!! Minimální nasazení, žádné bruslení, střelecká nemohoucnost, nesoustreděnost na hru na střídačce...Na tento zápas je třeba co nejrychleji zapomenout a vrátit se k dříve předváděným výkonům.

Přátelský zápas 31.8.2019 - Strakonice

Strakonice : Vimperk 0:0, 1:1, 0:4

Hodnocení trenéra L.Tesaře: Druhý zápas, první výhra!!! Dvě třetiny zápasu jsme se vyloženě střelecky trápili. Zámky které jsme předváděli byly drtivé, ale nevedly k prostřelení strakonického brankáře. Ve třetí třetině jsme se konečně začali prosazovat  i střelecky a zaslouženě jsme vyhráli.

Přátelský zápas 29.8.2019 - Strakonice

Strakonice : Vimperk  5:5

Hodnocení trenéra L.Tesaře: Dlouho očekávaný začátek sezóny je tady a hned přijatelný výsledek. K prvnímu zápasu jsme jeli k nejbližšímu možnému soupeři a to do Strakonic. Vývoj zápasu byl jako na houpačce, chvíli jsme vedli a následně jsme tahali za kratší konec. Nakonec jsme dotáhli zápas do nerozhodného stavu. Soupeře jsme jednoznačně přestříleli a můžeme jen litovat neproměněných šancí, proto musíme zapracovat na koncovce a také v neposlední řadě zlepšit obrannou činnost, v které máme velké mezery. Další zápas se stejným soupeřem nás čeká již 31.8.2019 a věříme v úspěch.