Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní kemp 2020

Hokejový kemp HC Vimperk – ročník 2009/10

Poslední srpnový týden absolvovali mladí vimperští hokejisté ročníků 2009 a 2010 5-denní hokejový kemp. Kromě dvoufázové přípravy na ledě vimperského zimního stadionu připravili trenéři pestrý program, který mimo jiné zahrnoval i přátelský zápas ve fotbale s kombinovaným týmem Zdíkova/Stach nebo ukázku z výcviku psů Policie ČR.

Minulá sezóna skončila díky coronaviru o něco dříve a na dětech bylo vidět, že se na hokej opravdu těšily. Tahle parta už spolu hraje dlouho, hráči a hráčky vytvořili bezvadný kolektiv a pokud vydrží nadšení z kempu, tak si nadcházející sezónu užijí.

Děty byly ubytovány v chatkách ve sportovním areálu Vodník, kde byly v přilehlé restauraci zajištěny i večeře, fantastické obědy připravoval personál v restauraci Hamajda – tímto velmi děkujeme oběma provozovatelům!

Na závěr poděkování Radce Ženíškové za péči, kterou věnovala všem dětem.

Realizační tým ročníku 2009/10

Spousty dalších fotek ve fotoalbu. Oficiální článek na www.vimperk.eu - ZDE

dsc_0015.jpg

 

*******************************************************************************************

Termín: 23.8.2020 (Neděle) - 28.8.2020 (Pátek)

KDE: Vimperk - areál Vodník - chatky

PŘÍJEZD: Neděle 23.8 v 14:00

ODJEZD: Pátek 28.8 v 13:00

Trénovat se bude na zimáku ve Vimperku !!

Předběžně jsme se o soustředění bavili již v průběhu zimy a pokud si pamatuji téměř všichni potvrdili účast. Každopádně změnil se termín a i místo (původně měly být Strakonice). Prosím proto o oficiální potvrzení účasti do e-mailu - honza@litling.cz.