Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy 2019/2020

Pravidla soutěže 5.tříd:

Hrací doba: 3x20min. čistého času, letmé střídání

Výsledky: Po změne pravidel v říjnu se výsledky zapisují do zápisu, včetně individuálních statistik. Tabulky a individuální statistiky celé soutěže dostupné ZDE.

Datum Domácí            Hosté                 1.tř    2.tř   3.tř    Výsledek 
Ne 6.10.2019 Soběslav Vimperk 7:7 3:4 7:2 17:13

Hodnocení L.Tesaře: První mistrovské utkání v letošní sezóně, které jsme jeli hrát do Soběslavi a již v autobuse bylo vidět velké odhodlání a sportovní nálada. Toto pokračovalo i v kabině kdy si hráči pomáhali vytleskáváním o hokejové kalhoty – skvěla atmosféra.
Začátek první třetiny nám trochu utekl a začali jsme prohrávat, toto pokračovalo až do 14 minuty, kdy na časomíře svítilo děsivé 7:3. V tomto čase jsme dali jeden gól a tým si začal věřit na vyrovnání, všichni hráči se na střídačce začali hecovat a povzbuzovat.  Na konci třetiny bylo skoré 7:7 – naše velké vzepjetí a zvýšené sebevědomí.
Druhá třetina byla již opatrnější, obě družstva začala důsledněji bránit a skoré bylo dlouho vyrovnané. My jsme měli více ze hry, ale nedokázali jsme trefit prázdnou branku, nebo udělat kličku domácímu brankáři. O našem vítězství v této třetině rozhodla Adéla Voldřichová nechytatelnou střelou, kterou vymetla pavučiny ze soběslavské branky. Tato střela přišla po krásné a chytré přihrávce Jana Stőhra.
V improvizované sestavě jsme nastoupili do třetí třetiny a než jsme se rozkoukali, bylo skóre 4:0, nesoustředěná 4 minutovka, která nás psychicky srazila. Ve zbytku třetiny se hrál vyrovnaný hokej, i když na obou týmech byl znát úbytek fyzických sil.

So 12.10.2019 Vimperk Lvi ČB 2:8 4:8 1:5 7:21

Hodnocení L.Tesaře: Domácí mistrovské utkání, které jsme prohráli vysokým skoré po velkém množství individuálních chyb a nepřesností, na tomto musíme hodně s hráči zapracovat… Na druhou stranu jsme se mohli přesvědčit, že když hrajeme aktivně (napadáme) tak jsme schopni hrát vyrovnané utkání i s takovým soupeřem jako jsou Lvi. Tento týden máme volno tak je třeba zlepšit docházku na tréninky – potrénovat a ono to určitě půjde.

Ne 27.10.2019 Střelci JH Vimperk 1:0 3:2 9:0 13:2

Hodnocení L.Tesaře: Hra bez nasazení, bez střel a celkové odklonění od naší hry, kterou jsme předváděli od začátku sezóny. Vůbec jsme nestříleli a neměli tah na bránu. K třetí třetině lze pouze napsat – totální propadák. Máme co napravovat a v neděli 3.11.2019  musíme přehrát HC Český Krumlov.

Ne 3.11.2019 Vimperk Č. Krumlov 1:2 2:1 1:3 4:6

Hodnocení L.Tesaře: Hodnocení tohoto zápasu je velmi složité… První dvě třetiny jsme byli jednoznačně lepší a mohou nás mrzet neproměněné brankové příležitosti. Na naší jednu vstřelenou branku musí přijít obrovské množství šancí a trestných střílení. Třetí třetina byla ve znamení našich individuálních chyb (fauly, ztráty puku…) a soupeř toto trestal.
Nejlepším našim hráčem byl brankář Lukáš Novák, který předvedl famózní výkon a je jen škoda, že se k němu nepřidali další hráči.

Ne 10.11.2019 Milevsko Vimperk 5:2 3:2 3:3 11:7

Hodnocení L.Tesaře: Krásný zápas plný bojovnosti a našeho hokejového nasazení. Můžeme jen litovat vstupu do zápasu a začátku třetí třetiny, kdy jsme nehráli naši hru a nechali soupeře odskočit. Opět se projevila naše největší slabiny – neproměnění vyložených šancí a samostatných nájezdů… Tuto neděli hrajeme doma a  čeká nás velmi těžký zápas s HC Veselí nad Lužnicí.

Ne 17.11.2019 Vimperk Veselí n. L. 3:6 1:7 2:8 6:21

Hodnocení L.Tesaře: Opět jsme se mohli přesvědčit, že když bruslíme a napadáme tak umíme hrát s každým, ale nemohou přijít výpadky typu 4 obdržené góly za dvě střídání. Před koncem první třetiny vedeme 3:1 a výsledek na konci třetiny je 3:6?! To se pak celkovému výsledku nemůžeme divit.  Musíme si, ale sportovně přiznat, že celek Veselí nad Lužnicí je již výběr z celého kraje a takovému soupeři můžeme jen těžko konkurovat.

Ne 24.11.2019 Tábor Vimperk 4:1 4:2 7:1 15:4

Hodnocení L.Tesaře: První dvě třetiny odehrané obstojně, kdy nás chválili domácí trenéři a dokonce i páni rozhodčí. Pak přišla úprava ledu mezi druhou a třetí třetinou a naše vypnutí. Od začátku sezóny děláme stále stejné chyby, obránci přidrží puk o chvíli déle než je třeba, nebo ho nesmyslně odpálí co nejdál od sebe, aby nenesli odpovědnost.  Útočníci neproměňují vyložené šance a samostatné nájezdy. V nejbližší době nás čekají dva extrémně těžké zápasy s Motorem České Budějovice, na které se musíme pořádně připravit.

So 30.11.2019 Vimperk Motor ČB 0:10 1:4 1:6 2:20

Hodnocení L.Tesaře: Tragická první a třetí třetina, obě odehrané odevzdaně bez náboje a chuti. Ve druhé třetině jsme přidali alespoň trochu nasazení a příležitostně jsme se dostávali do našeho útočného pásma a hrál se pohlednější hokej. Z tohoto zápasu si je třeba vzít velké ponaučení, že otáčení zády do střel obránců a brždění pluhem při souboji u mantinelu se soupeřem nikam nevede…

Ne 8.12.2019 Motor ČB Vimperk 9:2 11:2 11:3 31:7

Hodnocení L.Tesaře: Předvánoční nadílka se vším všudy!!! Stále stejné chyby - nedůslednost před naším brankovištěm, neobsazení soupeřovo obránců a neproměňování šancí. Motor tyto chyby nemilosrdně trestal. K děsivému výsledku jsme soupeři pomohli i velkým množstvím vlastních gólů. Následující neděli nás čekají Strakonice…

Ne 15.12.2019 Vimperk Strakonice 3:2 2:0 2:1 7:3

Hodnocení L.Tesaře: Dlouhé očekávání výhry - konečně ukončeno!!! Hokejové derby, kdy se vítěz odlepil ode dna tabulky, vyznělo po kvalitním výkonu všech hráčů pro nás. Oprávněná radost a oslava vítězství v kabině paráda.  Doufáme, že nás toto vítězství „nakoplo“ a navážeme na něj v dalším mistrovském zápase v Písku.

So 22.12.2019 Písek Vimperk 6:1 8:1 9:1 23:3

Hodnocení L.Tesaře: To mělo být co? Jediný kdo z našich hráčů chtěl hrát hokej, byl Tobiáš Skalický, ostatní přijeli na výlet….

28-29.12.2019 Vánoční turnaj ve Vimperku  
Ne 5.1.2020 Vimperk Soběslav 2:3 5:1 4:4 11:8

Hodnocení L.Tesaře: Začátek druhé poloviny soutěže jsme zvládli dle představ!!! Po rozpačité první třetině, jsme začali v dalším dějství hrát naší hru a úspěch se dostavil. Naši obránci dobře drželi útočné pásmo a útočníci dokázali překonávat velmi kvalitně chytajícího brankáře HC Soběslav. Na předvedený výkon je třeba navázat v dalším zápase a posunout se tabulkou vzhůru.

So 11.1.2020 Lvi ČB Vimperk 5:1 4:5 3:4 12:10

Hodnocení L.Tesaře: Parádní výkon všech hráčů, dokázali jsme se vyrovnat soupeři ve všech herních činnostech a to soupeř je na ledě 4 x v týdnu a 2 x v týdnu trénuje mimo led. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do zápasu, což se podepsalo pod výsledkem první třetiny, ale pak jsme začali makat a hráli jsme pohledný hokej. Na konci utkání bylo vidět, jak se soupeř začal bát o výsledek a jen vyhazoval, bohužel i přes naší hru bez brankáře jsme se již nedokázali prosadit a srovnat. Celý realizační tým děkuje všem hráčům za předvedený výkon, který byl zatím nejlepší v sezóně!!!

Ne 19.1.2020 Vimperk Střelci JH 4:3 2:1 1:4 7:8

Hodnocení L.Tesaře: Od začátku roku 2020 předvádíme skvělé výkony!!! Hráčky a hráči se vzájemně povzbuzují a dodávají si odvahu, v kabině a na střídačce je cítit týmový duch… Takhle se hokej hraje: srdcem a přát jeden druhému. I přes prohru, která oficiálně prohrou není, ale je remízou 7:7 můžeme říci, že jsme odehráli výborný zápas.  Jedinou stinnou stránkou zápasu je zranění našeho brankáře Lukáše Nováka, kterému přejeme a doufáme v brzké uzdravení.  V nastoleném trendu výkonů je třeba pokračovat i v dalších zápasech.

So 25.1.2020 Č. Krumlov Vimperk 3:1 3:3 6:3 12:7

Hodnocení L.Tesaře:  Prvních deset minut jsme prakticky soupeře nepustili ze třetiny, ale naše produktivita byla nulová, následně se soupeř dostal 4 x k nám do třetiny a z minima vytěžil maximum – tři branky v naší síti a naše první psychické rozhození. Druhá třetina a naše vyrovnání na 4 : 4 velká vzpruha, ale pak dvě laciné, inkasované branky a náš totální psychický rozklad a proto je výsledek jaký je.

Nikdo z hráčů si nic neplnil: útočníci mizerná produktivita a pomoc v obraně téměř nulová, obránci nedůsledné držení útočné modré čáry, posouvání se hrou vůbec žádné a před naším brankovištěm dopřáli soupeři velkou volnost a to HC Český Krumlov  byl  více než hratelný soupeř…

Proto se sejdeme !!! VŠICHNI !!! na úterním tréninku a v týdnu se připravíme na domácí zápas s HC Milevsko.

8-9.2.2020 Veselí n. L. Vimperk        

Zápas odložen na neurčito.

Ne 16.2.2020 Vimperk Milevsko 0:5 5:6 5:6 10:17

Hodnocení L.Tesaře:  Klasická první třetina máme tlak, ale střelecká produktivita nulová. To jsou chyby, které jdou za útočníky. Pravá strana obrany - vyložený průchoďák… Brankář nás také nepodržel, ale hokej je týmová hra, takže chyby jdou za celým týmem. Další dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale když jsme se přiblížili na dvě branky k soupeři, vždy přišly hloupé góly v naší síti a proto je výsledek, jaký je. Hrajeme soutěž 5. tříd a je k tomu třeba zvolit přístup a brát hokej jako sport a ne kroužek, kam jdu zrovna, když se mi chce.

Ne 23.2.2020 Vimperk Tábor 3:4 4:5 3:1 10:10

Hodnocení L.Tesaře:  Skvělý a trpělivý výkon všech. Hráli jsme od první do poslední minuty a výsledek se dostavil. Je třeba si z tohoto zápasu vzít ponaučení, že i přes nepříznivý vývoj, je třeba hrát až do závěrečné sirény. Nutno hráče pochválit za psychickou odolnost a víru v sebe sama. Do třetí třetiny jsme vstupovali za nepříznivého stavu a nakonec jsme nebyli daleko od třech bodu, nebyla nám uznána branka v posledních vteřinách, kdy toto rozhodlo o dělbě bodu na obě strany.  Po dohodě s trenéry HC Tábor se jely nájezdy a tyto jsme vyhráli, a proto byl v naší kabině slyšet po delší době vítězný pokřik.

Ne 1.3.2020 Motor ČB Vimperk 7:2 4:0 7:1 18:3

Hodnocení L.Tesaře:  Číselně vyjádřený výsledek nevypadá tak hrozně, jako námi předvedená hra. V nádherné Budvar aréně jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů sezóny. Bázlivý a ustrašený výkon některých hráčů je do nebe volající. Soutěž 5. tříd nelze hrát s bržděním pluhem před soubojem…

Ne 8.3.2020 Vimperk Motor ČB        

Začátek zápasu 12:30 - sraz 11:15

Ne 15.3.2020 Strakonice Vimperk        

Začátek zápasu 15:00 - sraz 13:45 ve Strakonicích

21-22.3.2020 Vimperk Písek