Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Český Krumlov

Termín: 26.3.2017

Sraz: Ráno v 8:00 na zimáku v Krumlově. Doprava každý samostatně.

Propozice: Propozice turnaje

Oběd pro děti je zajištěn od 11:00 do 11:45 - půjdou společně s trenéry. Bude zaplaceno (stejně jako startovné) ze společného fondu.

Den předem jdeme (téměř) všichni na ples, takže to je pro rodiče pořádná výzva :) NAVÍC se 26.3. ve 2:00 posouvá čas na 3:00 !! 

Krátká rekapitulace

Turnaj v Krumlově se opravdu povedl. Při "skoro"  letním počasí obsadil B-tým po bojovném výkonu hezké čtvrté místo a A-tým si odvezl dokonce zlaté medaile. Děti si krásně zahrály a pochutnaly na vynikajícím řízku, rodiče vydýchali spousty zážitků ze sobotního plesu :)

Sestava A-tým: Viki Hořínková - Denis Košnař, Adéla Voldřichová, Adam Bušek, Honza Stöhr, Miki Hořínek, Bára Bělová, Tom Paule, Honza Kolafa

Sestava B-tým: Štěpán Kačurik - Vašek Šetka, Lukas Tesař, Toby Skalický, Filip Doule, Pavel Sova, Štěpán Remeš, Jára Žemlička

Do fotoalba jsem vložil pár nekvalitních fotek ze svého telefonu - pošlete kdo má nějaké pěkné !

***************************************************************************************

Zhodnocení turnaje za tým B (L.Tesař)
 
HC Spartak Soběslav : HC Vimperk 18 : 4
Výborná první třetina a pak velký úpadek. Naší hvězdou utkání byl Pavel Sova který byl velmi důrazný u soupeřovo branky. Na gólech se podíleli tito hráči : vlastní HC Spartak Soběslav, Sova Pavel, Tesař Lukáš, Žemlička Jaroslav
 
HC Český Krumlov : HC Vimperk 16 : 4
Zápas, který někteří hráči odehráli bez náboje. Nejlepší hráči utkání byli Tesař Lukáš a Doule Filip, kteří předvedli několik výborných přihrávek. Mezi střelce se zapsali posila Radim z Českého Krumlova, Tesař Lukáš, Šetka Václav a Doule Filip. 
 
HC Lvi České Budějovice : HC Vimperk 16 : 1
Když jsme bruslili tak byla hra vyrovnaná, když jsme přestali bruslit, byl soupeř jednoznačně lepší. Naší hvězdou utkání byl Jaroslav Žemlička, který předvedl srdnatý a důrazný výkon. Bohužel jediným naším střelcem byl Lukáš Tesař.
 
Tímto turnajem byla ukončena sezóna 2016-2017.